Показват се публикациите с етикет Вижън. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Вижън. Показване на всички публикации

сряда, 16 март 2016 г.

Приятели, днес стартираме нашата интернет телевизия - ITV -Visionbg! Ще може да ни гледате на живо за сега само в Четвъртък от 9-10ч, в ,,Събуди се в Четвъртък", и от 20-21ч ,,Създай свой бизнес в интернет от раз". Вие ще може да се включвате на живо като пишете в чата,задавате въпроси. Отговорите веднага! Може да предлагате теми, които ви вълнуват, за да ги включваме в нашите предавания. С други думи чака ни страхотно общуване на живо на интересни теми. Стартираме днес точно в 9.00ч, и вие може да се включите чрез този линк: https://blab.im/pepa-ignatova-sabujdane-v-tsetvartak-9 ‪#‎събудисевчетвъртък‬ ‪#‎здраве‬ ‪#‎здоровье‬ ‪#‎бизнесвинтерет‬ ‪#‎интернетбизнес‬ ‪#‎Vision‬ ‪#‎Visionbg‬ ‪#‎ITVVisionbg‬ ‪#‎Bulgaria‬ ‪#‎Visionbulgaria‬ ‪#‎blabBeta‬

неделя, 7 юни 2015 г.

Днес искам да ви разкажа за интересен бизнес модел и по-точно как Вие може да получите безплатно автомобил като бонус. И така още веднъж да се разберем, че става дума за автомобили, които компанията дава като бонус.И това е съвсем реално. Вие работите, заработвате добри доходи и като бонус за това, получавате автомобил. И какви са тези автомобили, какво е нужно да направите, за да имате такъв автомобил? Защото ние всички добре разбираме, това е бизнес, но като бонус, това е реално и всеки може да го получи и това е достъпно за всеки. Няма никакви ограничения и забрани. Няма определени бройки. Моята задача е просто и достъпно да ви представя автомобилната програма на компания Вижън и се надявам да успея да го направя достъпно, така че, Вие да си дадете сметка, какво трябва конкретно да направите, какви действия трябва да извършите, за да получите своя автомобил съвършено безплатно. Може би някой от Вас и сега кара нов и красив автомобил, може би и сега заработвате добри доходи и това не Ви впечатлява. Това е прекрасно! И дори и да не видите и прочетете това до края и това не е страшно. Но за тези от Вас, на които им беше интересно и които се интересуват, какви сме ние, що за компания е това, какво предлага и какво трябва да се направи, за да се присъедините и да използвате всичките възможности, които дава компанията, аз Ви каня на следващата ни среща, а тя е със заглавие ,, Модерен бизнес “ или се свържете с нас по начин, който на Вас е удобен. E-mail: pepiignatova@abv.bg Skype: pepa..ignatova1 И така, До скоро! https://drive.google.com/file/d/0B3bZrwbxgEUfbjhnR2RId3N6dVE/view?usp=sharing

четвъртък, 4 юни 2015 г.

НОВО!!! СТАРТИРАМЕ ОТНОВО Step to Dream! S2D - Харесвам я, обичам я тази програма! Точно затова започвам отначало. Какво пък, нека видим още какво умее да прави тази програма. Ще се постарая да бъда по-стриктна и да си водя дневника както е препоръчително. Започвам със сваляне на мерките. Ще записвам всичко и на страницата , тук. Така че, ако ви интересува, ако искате да знаете повече за тази уникална програма, която е за тези, които са опитали всичко и все не се получава, които искат да свалят излишните килограми, но красиво, във здраве, с хармония с природата и любовта около и вътре в нас, това е мястото, където ще може и да коментирате и да задавате въпросите си. Това не е реклама. Това е споделяне на очакванията, които аз имам. Това е мястото, където ще очаквам своите резултати всеки ден в продължение на цялата програма от 4 месеца. Не съм сигурна дали ще успея да се справя със сладкото, със вечерята в по-късните часове, с това, че просто обичам да си похапвам и намирам в това щастие и усмивки.Често, когато си похапна обилно след това съжалявам. Винаги си казвам, няма да ям толкова, няма да ям късно вечерта и.....все не се получава. Обещавам, да споделям винаги когато нещо не съм изпълнила както трябва. И тогава, когато съм го направила както трябва. :)) НО, преди всичко искам да получа от програмата повече здраве, настроение, енергия,самочувствие,лекота,приятно усещане,повече красота и приятно излъчване,а знам, че точно тогава, ще имам и килограмите, в които организма ми ще се чувства най-добре, а и аз самата ще съм в това прекрасно състояние, което прави човек щастлив. Оставам с очакване за нещо още по-прекрасно! Очаквайте ме...:) ‪#‎SteptoDream‬ ‪#‎S2D‬ ‪#‎Vision‬ ‪#‎SteptoDreamvKarlovo‬ ‪#‎СтептДримвКарлово‬ ‪#‎SteptoDreamвКарлово‬ ‪#‎блогPepaIgnatova‬ ‪#‎блогЗдраветонайголямотобогатство‬ ‪#‎4месечнапрограма‬ ‪#‎Вижън‬